ER HUKUK BÜROSU

Avukat Erdal Bayram OSMANOĞLU

İhtisasını Kat Mülkiyet Kanunu, Borçlar Kanunu, Medeni Kanun üzerine yapmış olan Avukatımız Erdal Bayram OSMANOĞLU icradan aidat tahsilatı, Gayrimenkul Hukuku, yasal sözleşmeler, tazminat davaları, patent vb. tüm yasal süreçlerde, kat maliklerinin tüm yasal sorunlarını çözüme ulaştırmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye genelinde; icra takibi ve gerekli tüm hukuki danışma vb. İşlemler ER HUKUK bürosu adı altında 2013 yılı Mart ayından itibaren uzman kadro ve yardımcı elemanlar ile yürütülmektedir. Orta ve büyük ölçekli olmak üzere şirket ve yapılanmalara hukuk danışmanlığı adı altında tüm hukuki birimlerimizce hizmet verilmektedir. Hukuki hizmetler aşağıda adı geçen ve bilgileri paylaşılan avukatlarımız tarafından verilmektedir. Özellikle icra takibi ve tahsilatı aşamasında, yüksek tahsilat oranına sahip bir büro olarak Siyomer Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi’nin kuruluş aşamasından itibaren icra ve tazminat faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Hukuk büromuz icra – tahsilat anlamında İstanbul ve Türkiye’de kendini ileriye taşıyacak ve isminden söz ettirebilme kriterlerini kendine hedef almış bir yapı içerisinde faaliyetine devam etmektedir.

AVUKATLARIMIZ

Eren SELÇUK

Baro
İstanbul Barosu – 2013

Deneyim Bilgileri;  İş hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku

Eğitim Bilgileri
İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi  2006 – 2012

 

Erdal Bayram OSMANOĞLU

Baro
İstanbul Barosu – 2013

Deneyim Bilgileri : İş hukuk, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku

Eğitim Bilgileri
İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi  2006 – 2012

 

Recep SELÇUK

Emekli Binbaşı Hakim

Deneyim Bilgileri : İdare Hukuku , Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku

Eğitim Bilgileri
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi   1973 – 1977

Adres: Ritim İstanbul B Blok No: 44 Kat: 4 Ofis No: 27
PK: 34846 Maltepe/İstanbul