İhtisasını Kat Mülkiyet Kanunu, Borçlar Kanunu, Medeni Kanun üzerine yapmış olan Av. Erdal Bayram OSMANOĞLU ve Av.Erman ÖNEL icradan aidat tahsilatı, Gayrimenkul Hukuku, yasal sözleşmeler, tazminat davaları, patent vb. tüm yasal süreçlerde, kat maliklerinin tüm yasal sorunlarını çözüme ulaştırmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye genelinde; icra takibi ve gerekli tüm hukuki danışma vb. İşlemler uzman kadro ve yardımcı elemanlar ile yürütülmektedir. Orta ve büyük ölçekli olmak üzere şirket ve yapılanmalarına hukuk danışmanlığı adı altında tüm hukuki birimlerimizce hizmet verilmektedir. Hukuki hizmetler aşağıda adı geçen ve bilgileri paylaşılan avukatlarımız tarafından verilmektedir. Özellikle icra takibi ve tahsilatı aşamasında, yüksek tahsilat oranına sahip bir büro olarak Siyomer Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi’nin kuruluş aşamasından itibaren icra ve tazminat faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Hukuk büromuz icra – tahsilat anlamında İstanbul ve Türkiye’de kendini ileriye taşıyacak ve isminden söz ettirebilme kriterlerini kendine hedef almış bir yapı içerisinde faaliyetine devam etmektedir.

AVUKATLARIMIZ

 

Av.Erman ÖNEL

Av.Erdal Bayram OSMANOĞLU 

 

Baro
İstanbul Barosu

Deneyim Bilgileri : İş hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku